Mralino
15 €
25.11.2021 10:21

Илинден / Скопје

Квадратура:

2343 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo opstina Ilinden s. Mralino vo mesto vikano Ezeriste. Placot e do pat so cista dokumentacija pogoden za gradba. Cena 15 evra i cenata ne e fiksna moznost za dogovor na lice mesto.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070695595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам