1 / 7
Volvo FH 480 euro 5
10.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2021 08:59

Штип / Штип

Kamionot e vo odlicna sostojba
za poveke informacii tel 070368830 i 070210519

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

slobodan
Потврден огласувач
070210519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам