1 / 8
VLECNA SLUZBA ZA KAMIONI-TOVARNI VOZILA - SLEP SLUZBA
1 €
30.01.2023 11:40

Кавадарци / Кавадарци

VRSIME PREVOZ NA TOVARNI VOZILA VO MK I STRANSTVO 24/7 ISTO TAKA PRIKOLKATA MOZE I DA SE IZNAJMI ! NA PRIKOLKATA MOZE DA SE TOVARAT I DVA KAMIONI ZA POVEKE INFORMACII NA 078 288 012 SASHKO!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078288012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам