1 / 2
Masa i stolici rezba stilski mebel
80 €
Цената не е фиксна
30.04.2023 21:00

Битола / Битола

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev .

Masa e 500 evra.

tel.078 288 868

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

bentino
Потврден огласувач
078288868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам