1 / 7
MOTORCE ZA INKUBATOR VRTENJE JAJCA ZA PLASTICNI RAMKI 220V
600 МКД
Цената е фиксна
11.08.2022 07:40

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM MOROECINJA ZA VRTENJE NA JAJCA VO INKUBATOR ZAFABRICKI PLQSTICNI RAMKI NA 220V . ISPRAKAME PO KARGO VO SEKOE VREMW NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

ZORAN
https://reklama5.mk/PremiumDetails?id=8962
Потврден огласувач
070-607-455 070-899-795 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам