1 / 5
Se iznajmuva kazan za rakija
400 МКД
15.11.2022 13:43

Куманово / Куманово

Se iznajmuva kazan za pecenje na rakija,Cena na kazanot e 250den od eden ispecen kazan.300den so nas prevoz,kazanot e odlicen.broj za kontakt
+38977513889 GORAN.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Dace
Потврден огласувач
071729014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам