1 / 1
Rusenje,Krsenje,Busenje,Isfrlanje Sut
1 €
01.12.2022 09:49

Кисела Вода / Скопје

Rusenje,secenje, otvaranje na otvori, rusenje na stari objekti,cistenje na sekakov vid na prostor i isfrlanje nepotrebni raboti i sekakov vid sut so svoj prevoz,

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

bestcraft301
Потврден огласувач
077688236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам