1 / 11
Elac FS 207.2
850 €
26.03.2023 13:25

Битола / Битола

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2
Од најдобрата серија на Elac препознатлива по својот Jet твитер кој се користи и во далеку поскапи модели.
Звучно феноменални со огромна звучна сцена чистина и транспаретност што ги прави посебни и не случајно посакувани ширум светот.
Звучниците се во одлична состојба која добро се гледа на сликите кој се оргинални од самите звучници кој се продаваат.
Цена 850€ фиксно
Одговарам само на телефон 077 639 993
Погледнете го видеото!

За повеке опрема и подетални информации следете не на нашиот facebook профил Vintage Audio GK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vintage Audio GK
Потврден огласувач
077639993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам