1 / 7
USB PC Web Kamera za Kompjuter - Kameri za Kompjuteri NOVI
499 МКД
09.05.2022 00:06

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi HD web kameri za kompjuter i laptop..


HD 720p za 500 den


Imaat i vgraden Mikrofon...USB kabel i kabel za mikrofon...
Plug and Play
Kompaktibilni za Windows i OSX

Moze da se postavat na masa (ravna povrsina) a mozat i da se postavat montiraat (imaat krokodil stipki) na laptop ili na Monitor ili kukiste od PC.

Mozna e i dostava niz MK za 130 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Goran
Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам