1 / 4
Mercedes 515 cdi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2020 07:56

Битола / Битола

Se prodava kamionce-kombe Mercercedes 515 cdi 2010 godina so tovaren protor kade sobira 6 paleti industriki.Za poekje informacii na 075 22 62 03

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stojanovski
ул.Илија Џокановски бр.2
Потврден огласувач
075226201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам