1 / 1
Jonil Trans
30.000 МКД
Цената не е фиксна
08.11.2020 12:21

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firma od Skopje so 30 godisno iskustvo vo proektiranje i izvedbi na parno vodovod ima potreba od majstori za vodovod i parno greenje i pomosnik majstor so iskustvo. Odlicni uslovi i plata po dogovor.
Kontakt broj
074221025 Petar
070327147 Zlate

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
074221025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам