1 / 11
Se prodava delovi za Vento
100 €
21.07.2021 20:59

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava delovi za vento
TDI 90ps

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Perparim
Potok Serava 47
Потврден огласувач
075263267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам