1 / 3
Природен маџун
450 МКД
14.08.2022 13:28

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Домашно произведен Маџун без додаток на шеќер,сто посто природен производ произведен од гроздова шира.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
070431900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам