1 / 5
Trafika/kioks
500 €
Цената не е фиксна
23.11.2020 13:00

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

8 m²

Греење:

Струја

Trafika e renovirana spremana za rabota moze da posluzi i za nekoja cuvarnica

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070457108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам