1 / 6
Casovnik saat Lanco
4.500 МКД
Цената не е фиксна
25.09.2022 14:16

Аеродром / Скопје

Retro saat casovnik Lanco incablock
Proizvodstvo 1972-1974 godina
Swiss made
Navicac
Mehanizam tissot cal 2451
17 rubini
37mm dijametar
Servisiran, ispraven i tocen.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам