1 / 3
Се продава парцела од 60000 м2
50 €
09.11.2020 01:13

Тетово / Тетово

Квадратура:

60000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела од 60000 м2 на самиот пат во село Фалише.

Парцелата е погодна за две фабрики.

Цена 50 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам