1 / 8
МАТИЧЕН МЛЕЧ
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 14:24

Гази Баба / Скопје

Продавам чист матичен млеч
шишенце од 10 гр. = 2000,00денари
за повеќе од 5 шишенца = 1900,00 ден./шишенце
Продаваме и други пчрлни производи :
МЕД =700 ден.
Прополис капки = 150 ден,
ПЕРГА = 700 ден (20 грама)
ПОЛЕН = 250 ден (100 грама)

Пчеларникот е на чисто еколошко место, во село Подлес, под планината КЛЕПА , на 700 м надморска висина .
Имаме над 200 пчелни семејстав
За нашите пчелни производи гарантираме за квалитетот .
Контакт : 078-300-612 Валентина

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ВАЛЕНТИНА
Потврден огласувач
078300612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам