1 / 2
Prodavam ogledalo od medijapan unikat
220 €
Цената не е фиксна
30.04.2021 11:42

Карпош / Скопје

Prodavam unikatno ogledalo od medijapan vo 3df izrabotka,novo nekoristeno so dimenzija 90 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070343998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам