1 / 1
Prodavam unikatno ogledalo od masivno drvo
190 €
Цената не е фиксна
17.11.2020 15:30

Карпош / Скопје

Unikatno novo dekorativno ogledalo od masivno drvo buka vo 3d izrabotka zastiteno so eko premazi 80 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070343998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам