1 / 5
Se izdava Dukjan Pod Kirija So Invetar OHRID
5 МКД
09.11.2020 13:04

Охрид / Охрид

Se izdava dukjan pod kirija so si invetar i roba,Dukjanot se naogja vo Ohrid Bulevard Turisticka odma do gradski pazar Ohrid,dukjanot e 40m2 ima 3 vrati znaci 3 vleza od sekoja strana ima po eden vlez,ima Podrum i Wc, Tel Broj+41 76 641 58 30 Whats up ili Viber.

Категорија: Останато

Се продава од:

No Name
Потврден огласувач
+38970956946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам