1 / 7
TECHNICS CASSETTE DECK RS-B 765 ТОП СОСТОЈБА!!!
10.000 МКД
Цената е фиксна
08.03.2021 22:24

Гостивар / Гостивар

Се продава TECHNICS CASSETTE DECK RS-B 765, одлично сочуван,.се работи на него.
Редок модел. Цена фиксна.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам