1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОХРИД 600 m²
По Договор
03.10.2022 12:53

Охрид / Охрид

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац од 600 m² во Чекоштина, во близина на Сончева Порта. Плацот има јужна ориентација и гледа во правец на езеро. Цена по договор.
Телефон
077 914 419
Љупчо

Se prodava plac od 600 metri kvadratni vo Cekostina. Vo blizina na Sonceva Porta. Placot ima juzna orientacija i gleda vo pravec na ezero.
Cena po dogovor.
Telefon
077 914 419
Ljupco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
078359969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам