Plac vo Berovo
1 €
06.02.2022 19:52

Берово / Берово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vancho
Потврден огласувач
072212697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам