1 / 5
Aqua bella filter za procistuvanje na voda
200 €
30.12.2020 18:42

Скопје Центар / Скопје

Procistuvac na voda so 3 filtri vo nego.
Moze da se montira so cesma koja raboti zaedno so filter i nezavisno od filterot.
Za filterot ne e potreben priklucok za struja.
1.
Filter za filtriranje i procistuvanje na voda 200€
2. Cesma 50€

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
071260983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам