1 / 10
Deutz Faher ,2016 god.
8.500 €
04.05.2021 18:25

Радовиш / Радовиш

Deutz 3045 , 2016 god .
45 konski sili , servo volan,disk kocenje ,kabina ,novi gumi .fabricno stanje .cena 8500€
Lokacija.Radovis Tel.075 913 645

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

selattin
Потврден огласувач
075664156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам