1 / 5
Desktop PC MINI, HDMI, WiFi, za rabota ili skolska nastava
40 €
Цената не е фиксна
10.11.2020 12:17

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Atom

Тип на хaрд диск:

HDD

Mal kompjuter kompletno sreden,
Se prodava samo kompijuterot.
Moze da se prikluci na televizor.
Kompjuterot e kompletno Formatiran I spremen za rabota
Moze I za skolska nastava

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078500006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам