1 / 8
ПЧЕЛНИ ПРОИЗВОДИ -Мед, Матичен млеч, Прополис капки,Перга,По
650 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 14:26

Аеродром / Скопје

Пчеларник ДУКОВИ (078-300-612) се наоѓа во с.Подлес , под планината КЛЕПА , на 700 м надморска висина, во чисто еколошко место
Продаваме :
МЕД = 650 ден/тегла ливадски
Матичен млеч = 1800 ден/шишенце од 10 гр.
-над 6 шишенца цена 1700 ден/шишенце од 10 гр.
Прополис капки = 150 ден/шишенце од 20мл , 30% раствор на прополис
ПЕРГА = 700 ДЕН /20 грама
Полен = 250 ДЕН /100 грама
И други мешавини со : коприва, црно семе , таан, куркума , со мед сите по 700 ден/тегла

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ВАЛЕНТИНА
Потврден огласувач
078300612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам