1 / 4
Poluladilnik smitz cargobull
2.500 €
Цената е фиксна
10.11.2020 13:20

Гевгелија / Гевгелија

Poluladilnikot e vo super sostojba dimenzii 13.60 cm visina i 2.65 godina proizvotstvo 2000 god

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Ilija Canov
Потврден огласувач
070218849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам