1 / 2
Плакар /Ормар
4.500 €
10.11.2020 13:50

Бутел / Скопје

Плакар со лизгачки врати
Димензии 80х50х180

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
077891353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам