1 / 12
moler moleraj gips knauf sahara
100.000 €
Цената не е фиксна
30.10.2022 08:50

Кисела Вода / Скопје

izrabotka na molerajski uslugi
abrib,gletuvanje,krecenje,lepak mreza,sahara,....
izrabotka na gips karton
spusteni plafoni,skrieni svetla,TV komodi, sankovi ,figuri,.......
rabotime so nas i so vas matrijal
kvalitet 100%

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

moler
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам