1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА
15.000 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 09:54

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Мукос 158 а Битола

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО!

Куќа и помошни простории (100м2) со двор (100м2).
БИТОЛА (на Баирот, Мукос 158а).
ПРИСТАП СО КОЛА ВО ДВОРОТ!
Информации 070/577-264

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
071553207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам