1 / 1
ПИКОГРАФ
1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2020 21:07

Штип / Штип

Се продава практично некористен пикограф (машина за гравирање на слики врз гранит и стакло). Машината е мобилна и погодна и за теренска работа

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075499827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам