1 / 1
ПРОДАВАМ МЕТАЛНА КАСА СЕФ
100 €
30.12.2021 10:57

Кисела Вода / Скопје

КАСАТА Е ЕМО ОХРИД ТЕЖИ ОКОЛУ 50 КИЛА СО КОДИРАН КЛУЧ ЦЕНА 100 ЕВРА
ѕвонете на 070266662

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

ЛУКА
Потврден огласувач
070 266 662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам