1 / 12
alfine & nexus & nuvinchi
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 10:34

Кавадарци / Кавадарци

kompletni 28/29" trkala so glavini nexus 8s , alfine 11s i nuvinchi harmony di2i obicni, glavinite se za lanec i imame i za so rebrasti kais,site se kompletni so shifteri so sajla i di2.obracite se dt swiss i concept,imame i postarite modeli na novi i polovni nexus, sram i sachs

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам