1 / 3
HP 510
1 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 07:13

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Intel(R)Pentium(R)M processor 2,26 GHz
WDC WD600-22KVTO
CD/DVDW TS-L600
bez baterija

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070365289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам