se prodava stara kuca
32.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2020 12:53

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

skopska br.16

se prodava stara kuca vo center na gradot struga cena 32,500 evra kontakt ikmet na
075 859 746
shitet shpi e vjeter ne lagen afer qendres
qmimi 32,500€ kontakto ne numrin 075 859 746 ikmet

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ikmet
Потврден огласувач
075859746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам