1 / 5
PUMPA ZA VODA GRUNDFOS CHI4-60 HORIZONTALNA CENTRIFUGALNA
1 МКД
24.11.2020 20:35

Кочани / Кочани

Horizontalna centrifugalna pumpa za voda Grundfos CHI4-60

H max - 58m
Q - 4,5 m3/h
Kw - 1.63
120C temperatura

Tel: 070 213 201
Tel: 070 213 201
Tel: 070 213 201

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078 206 214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам