1 / 4
PUMPA ZA VODA GRUNDFOS CR1S-6 CENTRIFUGALNA VERTIKALNA
1 МКД
24.11.2020 20:35

Кочани / Кочани

Vertikalna centrifugalna pumpa za voda Grundfos CR1S-6

16/120 bar
90C temperatura
Hmax - 30m
Q - 0,9 m3/h

Tel: 070 213 201
Tel: 070 213 201
Tel: 070 213 201

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078 206 214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам