1 / 4
Golf 5plus na delovi
1.234 €
11.05.2021 22:10

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se do posledno stravce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071501999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам