1 / 1
Рено 9 половни делови
1 €
Цената не е фиксна
09.12.2021 13:45

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

R 9

Година:

1982

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Делови за РЕНО 9 се што ви треба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ww
Потврден огласувач
078719696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам