1 / 5
RENAULT SCENIC 1.9DCI
2.100 €
04.05.2021 12:31

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se prodava renault scenic 1.9 dci 2004 god
vo odlicna sostajba povekje info 071 230 937 hitno ima mesto za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
071230937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам