1 / 2
Bravarski uslugi
3.000 МКД
Цената не е фиксна
18.08.2022 17:33

Кисела Вода / Скопје

Izrabotuvam se od bravaria kako:
Masi
Stolici
Skali
Raftovi
Razni drugi raboti
Po dogovor na klientot tel 078 671 116

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Boki
Потврден огласувач
078671116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам