1 / 12
Se po nesto...
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2020 16:30

Брвеница / Тетово

Se prodavaat razni raboti. Za sekogo po nesto:

1. Traktor MASSEY FERGUSON 35
3. Masi i stolici za kafana ili restoran
4. Aparat za kafe
5. Shank
6. Skara
7. Gusano kumbe

Tel br. 070 918 229

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Jasin
Потврден огласувач
070619817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам