1 / 6
Se Prodava Iphone 6s So 64GB NeverLock Bez Nikakov Problem
130 €
Цената е фиксна
12.11.2020 17:41

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6s

Боја:

Silver

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Moziit i zamena za 6s Plus Iphone
I Za 7plus Samo So Doplata Moja

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Semir
Потврден огласувач
77602359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам