1 / 3
Apple iBook kabel za polnac US priklucok
300 МКД
03.10.2021 07:59

Гостивар / Гостивар

Se prodava Apple iBook kabel za polnac so amerikanski konektor, raboti i vo EU no e potreben adapter.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам