1 / 8
Citroen Berlingo
1 €
Цената не е фиксна
09.01.2023 11:04

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen Berlingo 1.6HDI vo odl sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам