1 / 6
VW T5 2.5TDI
1 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 16:02

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T5 Други

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW T5 2.5TDI Tovarno vo odl sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам