1 / 2
Za DELOVI C 200
7 €
25.10.2021 08:17

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DELOVI So Garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам