1 / 6
Clasa W203
7 €
25.10.2021 08:18

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g
200/220/270CDI
Delovi So Garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам