1 / 2
VOLNENI KILIMI-TRABA
1.200 МКД
Цената не е фиксна
21.06.2022 06:00

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat 4 Volneni kilimi 4800 den a moze I poedinecno 1 kom 1200 den
PAVLINA 071 337 204

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078201259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам